kelebeksim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kelebeksim

harika bir forum .

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Avril Lavigne

2 posters
YazarMesaj
*||T@n$u&£c£||*
Admin
*||T@n$u&£c£||*

Avril Lavigne Empty
MesajKonu: Avril Lavigne   Avril Lavigne I_icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 1:27 pm

Punkçı bir patenci , dinamik bir ruh ve gerçek asi bir çocuk. 2 yaşında çok az çocuk vardır ki insanları sesiyle ve karakteriyle bu derece coşturabilsin. Küçük bir kasaba çocuğu , sınıfında bile sakin oturamayan ama kendini göstermek için yeterli güvene sahip ve sadece kendi başına New York'a ve Los Angelas'a kadar şarkılarını duyurabilmişti. Daha 17 yaşındayken şöhreti yakalamak için hep önlerde ve hep canlı bir çocuktu ve yine tek başınaydı. " Dışarı çıkıyorum ve sadece kendim olmaya çalışıyorum. Ne hissediyorsam onu yazıyorum ve başkalarının ne düşündüğü beni hiç ilgilendirmiyor" diye konuşuyor Avril. "Hissettiğim gibi giyineceğim , hissettiğim gibi davranacağım ve hissettiğim gibi şarkı söyleyeceğim"diyen Avril ile ilgile paylaşımlara buyrun;)
Avril Lavigne 04copy11
http://kelebeksim.blogcu.com
lostfan1997

lostfan1997

Avril Lavigne Empty
MesajKonu: Avril Lavigne+rock   Avril Lavigne I_icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 2:39 pm

Avril Lavigne Avril_lavigne_olympics_big

Avril Lavigne Avril-lavigne7

Avril Lavigne 14

Avril Lavigne
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avril Lavigne - Girlfriend