kelebeksim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kelebeksim

harika bir forum .

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

msn nickleri

YazarMesaj
elifkız123

elifkız123

msn nickleri Empty
MesajKonu: msn nickleri   msn nickleri I_icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 2:16 pm

SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDeRsİn, SaNa MeLeGiM DeSeM UcAr gİdErSiN, AcAbA sEnİ sEvİyOrUm DeSeM nE dErSiN?

’DôN ßaNâ YéNîdêN NoLuR…Sew béNî YeNidN NoLûR….

iSkeletleR DiyarınDa ßiR eT ParçasıyıM..!
sevmek YÜREK ister: sevmek EMEK ister: sevmek FEDAKARLIK ister: ama en önemlisi sevmek ADAM OLMAK ister….

HêrSêy øLur ßîtêr . YâSânân HêrSêy unutuLur Gîdêr . Sên ûzûLmê SêvgîLîm . ßu GûnLêrdê GêLîr Gê¢êr
Aşk Msn Sözleri,Msn Nickleri
DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi

Boshwer, Hep Ayn1 MasaL. “Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar…

SEVENE CANIM FEDA SEVMEYENE GAME OVER

Hayata qöRe DeqiL KafaNa qöRe TakıL !

En kuytudayım.. En derindeyim.. En sevdiğim yokken, kaybolmuşum ben..

BIR COCUK GULUSUNDE, RUZGARIN EN CAPKIN OPUSUNDE, YAGMURUN HER SACINA DUSUSUNDE BENI HATIRLA….

|<ıZLaRa ]-[eadSh0T a[$]K’a BaN OKS’ye KicK HaYaTa /quit ÇeKtiM..

<<<< @@@$$$$KKKIIIIMMMMMM<<<<<<<>>>> SevİyOrUm >>>>>>>

<<<<<<<>>>>

=( No puedo EstAr Asi cOn VoS =(

»[Yд sεη yα hίς κίмsз..!!]«

· senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın…!!:

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» ==>> …. «« .!!•?•??•?•

ATILAN HER ADIMIN VE ALINAN HER NEFESİN HESABI SORULACAK.LÜTFEN HESABINI VERECEK ŞEKİLDE YAŞA

Aniden İçine Ders ÇaLışma İstéqi geLirse , Otur Sakın Panik Yapma , Geçmesini ßekLe

Bana ” Seni Seviyorum ” diye yalanda söylesen, bu yalanı dünyanın bütün gerceklerine değişmeye razıyım..

bitti sNdn nefRt edioRum anLaki seNi hİç sefmioRum qöRki seNden hEr zAmAn kaçıoRum şimDi kuLaklaRını tıKa seNi uNutamıyorum

BütüI\I \/üCuDu/\/\u At£$L£R£ At YaNs|N. AIVIa Sa|)£c£ KALBİM Ka|_s|n. ÇüN|<ü İç!nd£ S£N \/aRSIN B!tan£m.

Gerçek Sevenler AŞKI Yüreklerinde Yaşarlar Çektim Ellerimi Senden Şimdi Seni Mutlu Etsin MSN endeki ÇAKALLAR ve KAŞARLAR…..

GöZlErİn DaLaRsA bİlKi SeNi DüŞüNdÜm GeCe UyAnIrSaN bİlKi SEnİ gİzLiCe ÖptÜm GöZlErİn BiRgÜn YaŞlA dOLaRsA bİlKİ ÖLDÜM

—GüŁεяεК КαybεŦŦiКŁεяiήi AğŁαyαяαk Кαzαnαmαzsıή—

her_oluşta_fayt_kafa_dünya_kuralı_olmuş_taştan_bozma_kalplerse_hep_hapla_dolmus

HeY DeDiM KaPı ÇaLDı BaKTıM DiLeNCİ aLLaH RıZaSı DeMeYe BaSLaDı GiT Be Cs DeYiM Ya DeDİM GiTTi

kan kaybedio hayatım,can çekişio hayallerim.yasamak zor gelio artıq bana.nerde hata yaptım die düşünüorum

OnLy God Can Judge Me!…. ƒαякıмı ƒαякє∂ємє∂ιη αятıк ƒαякєтѕєη∂є ƒαякєтмєz!!! ‘][' ']['

SeN YaLaNlArLa aŞk SAtAnLaRıN TeK AdResİ..!bEn eN SoN SAttIğIn AşKıN Ta KeNdİsİ.........

seni severken sana sormadımki şimdi seni unutmak için senden yardım isteyeyim kafana takma acılar benim içime atar çeker giderim.

serseriler... ağlamaz ...serseriler ağlarsa... kimse.. susturamaz... inanki ..sosyete.. kız.. herkes ..serseri ..olamaz..

Sevdim seni bir kere,Vazgecmem ölsem bile Sen ne söylersen söyle,Bu ask bitmez bunu belle.

αşк güηαн σℓмαуα¢αк кα∂αя мαѕυм,кöℓє σℓмαуα¢αк кα∂αя öözqüя,υηυтυℓмαуα¢αк

ραzαятєѕι вαкışтıк ѕαℓı тαηışтıк çαяşαмвα çıктıк ρєяşємвє тαятışтıк ¢υмα αуяıℓ∂ıк

ραяαмız уσкι мαηιтαмız oℓѕυη вιz çσяυм'ℓυуυz ¢αηıмız ѕαq σℓѕυη мα∂єм ѕєη∂є gι∂ιуσ®ѕυη ѕση вι®кєz güℓ∂є тєѕєℓℓιм σℓѕυη!!!:

вιя ∂ιℓєк αgα¢ı σℓѕαу∂ı єgєя ∂ιℓєğιмι кαℓємℓє ∂єğιℓ кαℓвιм∂єη αкαη кαηℓαяℓα αℓℓαнιм вιzι αуιямα уαzαя∂ιм.....

ѕєη gözℓєяιм∂є ßιя ∂αмℓα уαş σℓѕαу∂ıη ѕєηι кαувєтмємєк ιçιη вιя öмüя вσуυ αgℓαмαz∂ıм...вι...тαηєм...(вαувυят'ℓυ)

msn nickleri I_whos10
http://www.elifkiz123.blogcu.com

msn nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msn Nickleri:)
» Galatasaray nickleri
» Komik Msn Nickleri